Druk 3D

rapid prototyping

Rapid Prototyping

Wytwarzaj prototypy szybciej, taniej i w jakości dotychczas nieosiągalnej. Kreuj, podążaj i reaguj szybciej na zmiany globalnych trendów w swojej dziedzinie technologii.

Druk 3D poliamid

Rapid Manufacturing

Wytwarzaj ekonomicznie serie produkcyjne części funkcjonalnych bezpośrednio z modelu CAD 3D bez użycia narzędzi w czasie i jakości nieosiągalnej dotychczas.

rapid tooling

Rapid Tooling

Wytwarzaj narzędzia i na ich podstawie serie wyrobów z wysoko wytrzymałych technicznych tworzyw sztucznych i ich kompozytów oraz ze stopów metali.

jigs(1)

Usprawnienie produkcji

Wprowadzaj w Twojej produkcji indywidualnie dostostosowane oprzyrządowanie produkcyjne, które zwiększy produktywność i poprawi ergonomie dla Twoich pracowników.

the-university-of-nottingham1

Technologie

Wybierz technologię dostosowaną do Twoich potrzeb i produktu. Pomożemy Ci w optymalizacji konstrukcji oraz doborze materiału.

obrobka popr

Obróbka poprocesowa

Możesz łatwo zamówić dodatkową obróbkę wykańczającą dla wytwarzanych przez nas Twoich części. Obróbka może być opracowana do twoich indywidualnych potrzeb.

CAD

Projektowanie CAD

Zoptymalizuj swój projekt pod wytwarzanie przyrostowe, przez co możesz uzyskać przewagę na dynamicznie zmieniającym się rynku.

badania

Badania

Przeprowadź badania nad nowymi materiałami w zaawansowanym laboratorium a dzięki systemom AM z otwartą architekturą opracujemy materiały idealnie dopasowane pod Twoją aplikację.

wdrozenie

Wdrożenia i rozwój produktu

Nowoczesne zaplecze laboratoryjne połączone z otwartą architekturą posiadanych systemów AM umożliwia nam opracowanie materiałów idealnie dopasowanych pod Twoją aplikację.

Zaufaj specjalistom i napisz do nas

3d@neweramaterials.com